PŘIHLÁŠKA

Pro školní rok 2020/2021 přijímáme 10 žáků.

V případě zájmu o vzdělávání Vašich dětí v ZŠ rozvíjejícího se květu, Náměšť, vyplňte přihlášku níže. Přijímáme žáky do 1.-4.ročníku povinné školní docházky. Počet žáků na třídu je omezen. Pokud máte zájem o zařazení žáků od 5-9.třídy do vzdělávání, kontaktujte nás emailem.

ZÁPIS PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021 DO ZŠ JE VYPSÁN DO 31.ČERVENCE 2020 ONLINE VYPLNĚNÍM PŘIHLÁŠKY -  PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ A PŘIHLÁŠKU V PDF NÍŽE (JE POTŘEBA JI STÁHNOUT, VYPLNIT A ODESLAT NA EMAIL MONTESSORINAMEST@GMAIL.COM). O TERMÍNU OSOBNÍHO SETKÁNÍ S RODIČI A ŽÁKY BUDEME INFORMOVAT.

PŘIHLÁŠKA PRO ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

Přihlášku si stáhněte do počítače, vyplňte a naskenovanou zašlete na email montessorinamest@gmail.com či osobně odevzdejte na adrese DS Louskáček, Třebíčská 189, 67571 Náměšť nad Oslavou

PŘIHLÁŠKA PRO ZÁPIS DO ZŠ (mimo 1.třídu)

Přihláška pro žáky, kteří budou přestupovat z jiné základní školy. Přihlášku si stáhněte do počítače, vyplňte a naskenovanou zašlete na email montessorinamest@gmail.com či osobně odevzdejte na adrese DS Louskáček, Třebíčská 189, 67571 Náměšť nad Oslavou

© 2020 ZŠ rozvíjejícího se květu, Náměšť. Email: montessorinamest@gmail.com. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode